O nas

G.P.O. Polskie Sady jest grupą producencką zajmującą się produkcją, sortowaniem, pakowaniem, przetwarzaniem i dystrybucją jabłek.

Udziałowcami spółki są gospodarstwa sadownicze z rejonu Wilgi, Warki, Białej Rawskiej i Grójca. Produkcją sadowniczą, w której dominują jabłonie, zajmujemy się od ponad 30 lat, w trakcie których dbaliśmy o to, żeby systematycznie poprawiać jakość produkowanych i przechowywanych owoców, a także powierzchnię ich upraw. Obecnie produkujemy i sprzedajemy 20 tys. ton owoców rocznie.

Naszą specjalnością są nowoczesne odmiany jabłek: Royal Gala, Red JonaPrince, Mutsu, Golden Delicious.

W „Polskich Sadach” sortujemy, pakujemy i  przetwarzamy  jabłka wyprodukowane w gospodarstwach udziałowców oraz w ponad 100 gospodarstwach współpracujących z naszą firmą. Naszymi klientami są sieci supermarketów w Polsce i zagranicą.

Naszym priorytetem jest jakość oraz bezpieczeństwo naszych produktów które potwierdzone są certyfikatami IFS, BRC, GLOBALGAP.

Od kilku lat zajmujemy się przetwórstwem jabłek. Nasze jabłka obieramy i kroimy na kostkę jabłkową i segmenty, które po dalszym przetworzeniu oferujemy w postaci świeżej, mrożonej, prażonej i suszonej. Ponadto produkujemy soki jabłkowe oraz soki jabłkowe z domieszką innych owoców, a także przecier jabłkowy.

Nasze atuty

  • Owoce najwyższej jakości
  • Nowoczesne odmiany jabłek
  • Produkcja 20 tysięcy ton jabłek rocznie
  • Stosowanie technologii ILOS-PLUS
  • Certyfikaty jakościowe IFS, BRC, GLOBALGAP

logo_global_gap

ifs